Senator na sesji gminy

senator na sesji ASenator Zdzisław Pupa już przed wyborami zapowiedział, że nie z obowiązku, ale z szacunku do wyborców będzie starał się uczestniczyć w wielu spotkaniach z mieszkańcami i samorządowcami regionu. Ze swoich deklaracji senator wywiązuje się i jak tylko czas mu pozwala uczestniczy w wielu spotkaniach, tak jak ostatnio miało to miejsce podczas sesji Rady Gminy Dębica. Obrady odbyły się w Pustkowie.

Senator zapoznał się z bieżącymi problemami gminy Dębica, był również świadkiem wielu wyróżnień jakie towarzyszyły spotkaniu. Po programie artystycznym w wykonaniu młodzieży szkolnej wójtowi Stanisławowi Rokoszowi wręczono tytuł „Zasłużony dla kultury gminy Dębica”. Agata Wiater, pedagog i twórczyni grupy „Azorkowo”, która skupia młodzież w wolontariacie na rzecz przytuliska dla zwierząt odebrała wyróżnienie za swoją działalność, zaś bryg. Wojciech Buszek, komendant powiatowy Państwowej Straży Pożarnej odebrał podziękowania za przekazanie sprzętu hydraulicznego dla OSP w Paszczynie. Z uwagi, że sesja miała charakter spotkania noworocznego uczestniczyli w niej także przedsiębiorcy prowadzący działalność w gminie Dębica. Senator Zdzisław Pupa skierował do wszystkich życzenia noworoczne.

- Niech bieżący rok będzie jeszcze bardziej obfity dla przedsiębiorców, bo wówczas łatwiej będzie im wspierać inicjatywy samorządu – życzył senator.

 

wybierzpis.org.pl

pis org pl

Zapraszamy na stronę krajową Prawa i Sprawiedliwości

„Zasługują na Prawdę"

Oni czekają na prawdę - jesteśmy Im to winni

Biuro Senatorskie w Dębicy

Debica Zeromskiego2
Biuro Senatorskie
Zdzisław Pupa Senator RP
ul. Żuławskiego 2 lok. 2.1
39-200 Dębica, 
tel.: 14 687 61 75, kom.: 606 492 809

Biura Senatorskie w Radomyślu Wielkim i Sędziszowie Młp.

Biuro Senatorskie w Radomyślu Wielkim
Ul. Rynek 25, 39-310 Radomyśl Wielki
 
Biuro Senatorskie w Sędziszowie Małopolskim
ul. Rynek 6, 39-120 Sędziszów Młp.

Strona główna   |   Aktualności   |   Kontakt  |  Polityka Prywatności
linia 450
Copyright © 2015 | Prawo i Sprawiedliwość
Zdzisław Pupa - Kandydat na Senatora RP, www.zdzislawpupa.pl ,  mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.