Porozumienie w sprawie współpracy na rzecz utworzenia Centrum Innowacji i Przedsiębiorczości w Dębicy

W dniu 17 lutego 2014 roku w Urzędzie Miejskim w Dębicy zostało podpisane porozumienie w sprawie współpracy na rzecz utworzenia Centrum Innowacji i Przedsiębiorczości zlokalizowanego w Dębicy w siedzibie Uniwersytety Ekonomicznego w którym uczestniczył Senator RP Zdzisław Pupa.

W spotkaniu brali udział dr Waldemar Szumny, który reprezentował Marszałka Województwa Podkarpackiego, rektor Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie prof. dr hab. inż. Andrzej Chochół, prof. dr hab. Andrzej Szromnik Kierownik Zamiejscowego Ośrodka Dydaktycznego w Dębicy UEK, przewodniczący Rady Miejskiej Stanisław Leski , Poseł Jan Warzecha. Centrum Innowacji i Przedsiębiorczości będzie wspierało procesy tworzenia firm, w tym firm akademickich oraz wspieranie naukowców z pomysłami biznesowymi, kreowanie kontaktów pomiędzy środowiskiem akademickim a biznesem, tworzenie podstaw przedsiębiorczości wśród młodzieży i studentów. Szczególnie ważne jest by programy działań Centrum w znaczący sposób powiązane były z potrzebami Województwa Podkarpackiego.

 

wybierzpis.org.pl

pis org pl

Zapraszamy na stronę krajową Prawa i Sprawiedliwości

„Zasługują na Prawdę"

Oni czekają na prawdę - jesteśmy Im to winni

Biuro Senatorskie w Dębicy

Debica Zeromskiego2
Biuro Senatorskie
Zdzisław Pupa Senator RP
ul. Żuławskiego 2 lok. 2.1
39-200 Dębica, 
tel.: 14 687 61 75, kom.: 606 492 809

Biura Senatorskie w Radomyślu Wielkim i Sędziszowie Młp.

Biuro Senatorskie w Radomyślu Wielkim
Ul. Rynek 25, 39-310 Radomyśl Wielki
 
Biuro Senatorskie w Sędziszowie Małopolskim
ul. Rynek 6, 39-120 Sędziszów Młp.

Strona główna   |   Aktualności   |   Kontakt  |  Polityka Prywatności
linia 450
Copyright © 2015 | Prawo i Sprawiedliwość
Zdzisław Pupa - Kandydat na Senatora RP, www.zdzislawpupa.pl ,  mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.