PROMOCJA PODKARPACKIEJ ŻYWNOŚCI W SENACIE

DSC 017125 podkarpackich producentów żywności zaprezentowało gmachu Senatu RP swoje wyroby. Wystawa promocyjno-degustacyjna podkarpackich producentów żywności: „Smaki Podkarpacia” odbyła się z inicjatywy parlamentarzystów i samorządowców z terenu województwa podkarpackiego. Jej organizatorem był Marszałek Województwa Podkarpackiego przy współpracy Centrum Promocji Biznesu w Rzeszowie.

Wystawa cieszyła się dużym zainteresowaniem licznie uczestniczących w niej posłów i senatorów. Otwierając wystawę, wicemarszałek Senatu RP Grzegorz Czelej zwrócił uwagę na potrzebę budowania i wspierania polskiej marki, promowania znakomitej smakowo polskiej żywności. Przewodniczący Komisji Środowiska senator Zdzisław Pupa, inicjator wystawy, wskazał na szczególne walory przyrodnicze Podkarpacia, sprzyjające produkcji żywności najwyższej jakości. W opinii ministra rolnictwa Krzysztofa Jurgiela polskie produkty spożywcze ze względu na ich wysoką jakość coraz bardziej doceniane za granicą. Zapewnił, że resort będzie wspierał ich promocję. Lucjan Kuźniar, członek zarządu województwa podkarpackiego, przypomniał, że na liście produktów regionalnych województwo podkarpackie zajmuje 1. miejsce z 207 produktami.

 

wybierzpis.org.pl

pis org pl

Zapraszamy na stronę krajową Prawa i Sprawiedliwości

„Zasługują na Prawdę"

Oni czekają na prawdę - jesteśmy Im to winni

Biuro Senatorskie w Dębicy

Debica Zeromskiego2
Biuro Senatorskie
Zdzisław Pupa Senator RP
ul. Żuławskiego 2 lok. 2.1
39-200 Dębica, 
tel.: 14 687 61 75, kom.: 606 492 809

Biura Senatorskie w Radomyślu Wielkim i Sędziszowie Młp.

Biuro Senatorskie w Radomyślu Wielkim
Ul. Rynek 25, 39-310 Radomyśl Wielki
 
Biuro Senatorskie w Sędziszowie Małopolskim
ul. Rynek 6, 39-120 Sędziszów Młp.

Strona główna   |   Aktualności   |   Kontakt  |  Polityka Prywatności
linia 450
Copyright © 2015 | Prawo i Sprawiedliwość
Zdzisław Pupa - Kandydat na Senatora RP, www.zdzislawpupa.pl ,  mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.