Marsz dla życia i rodziny

4240-3W niedzielę 12 października 2014 roku w Dębicy odbył się VI Diecezjalny Marsz dla Życia i Rodziny. Uroczystości rozpoczęła Msza Święta odprawiona w Kościele pw. Miłosierdzia Bożego w Dębicy (siedziba Rady Lokalnej Rycerzy Kolumba w Dębicy). Uczestników przywitał Proboszcz Parafii, Kapelan Rady Rycerzy Kolumba Czcigodny Ks. Prałat Józef Dobosz.Mszy Św. Koncelebrowanej Przewodniczył i homilię wygłosił Ordynariusz Diecezji Tarnowskiej JE Ks. Biskup Andrzej Jeż. Wśród wielu księży byli również Kapelani Rycerzy Kolumba z Diecezji Tarnowskiej na czele z Ks. Prałatem Józefem Doboszem i Ks. Prałatem Stanisławem Dutką.

Po zakończeniu Mszy Św. do zgromadzonych przemówiła Mary Wagner, Waleczna Bojowniczka Pro Live z Kanady. Następnie uformował się Marsz ulicami miasta z przystankiem pod pomnikiem Św. Jana Pawła II. W Marszu uczestniczyło ok. 5 000 osób. Pełną trasę przeszedł z nami Biskup Tarnowski Andrzej Jeż, wielu Księży, Siostry Zakonne i różne Formacje działające w Diecezji Tarnowskiej. Rycerze Kolumba uczestniczyli oczywiście w Uroczystościach w Kościele oraz w Marszu, a także bardzo aktywnie włączyli się w organizację tych podniosłych wydarzeń.Po zakończeniu Marszu rozpoczął się Piknik Rodzinny, który  na Rynku Dębickim trwał jeszcze wiele godzin. Bracia Rycerze z Dębicy wśród zainteresowanych osób prowadzili również akcję informacyjną o Misji naszej Bratniej Organizacji, ze szczególnym naciskiem na działalność Pro Live i służbie Rodzinom.

wybierzpis.org.pl

pis org pl

Zapraszamy na stronę krajową Prawa i Sprawiedliwości

„Zasługują na Prawdę"

Oni czekają na prawdę - jesteśmy Im to winni

Biuro Senatorskie w Dębicy

Debica Zeromskiego2
Biuro Senatorskie
Zdzisław Pupa Senator RP
ul. Żuławskiego 2 lok. 2.1
39-200 Dębica, 
tel.: 14 687 61 75, kom.: 606 492 809

Biura Senatorskie w Radomyślu Wielkim i Sędziszowie Młp.

Biuro Senatorskie w Radomyślu Wielkim
Ul. Rynek 25, 39-310 Radomyśl Wielki
 
Biuro Senatorskie w Sędziszowie Małopolskim
ul. Rynek 6, 39-120 Sędziszów Młp.

Strona główna   |   Aktualności   |   Kontakt  |  Polityka Prywatności
linia 450
Copyright © 2015 | Prawo i Sprawiedliwość
Zdzisław Pupa - Kandydat na Senatora RP, www.zdzislawpupa.pl ,  mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.