Konferencja Prasowa

20150302 110456PONAD 7 TYSIĘCY PODPISÓW POPARCIA ANDRZEJA DUDY W POWIECIE ROPCZYCKO- SĘDZISZOWSKIM !!! ... i wciąż napływają kolejne.

2 marca w Biurze Poselskim Posła Kazimierza Moskala odbyła się konferencja prasowa z udziałem Posła Kazimierza Moskala, Senatora Zdzisława Pupy, Starosty Ropczycko- Sędziszowskiego Witolda Darłaka oraz Burmistrza Sędziszowa Młp. Bogusława Kmiecia. Głównym tematem konferencji były zbliżające się wybory prezydenckie.

W Powiecie Ropczycko- Sędziszowskim do tej pory zebrano ponad 7 tys. podpisów poparcia kandydata PiS na prezydenta Andrzeja Dudę. Podpisy w dalszym ciągu spływają, a biorąc pod uwagę pozytywny odbiór kandydata, zaangażowanie w zbieranie podpisów członków i sympatyków PiS, liczymy, że uda się ich zebrać w Powiecie nawet 10 tys.

Senator Zdzisław Pupa obecny na sobotniej konwencja Andrzeja Dudy w Warszawie: „Andrzej Duda w dynamicznym, wygłoszonym z głowy i z serca wystąpieniu nakreślił najważniejsze elementy swojego programu, z którymi idzie do Polaków. Andrzej Duda zaprezentował i podpisał cztery główne filary umowy z Polakami oraz 10 zobowiązań. Te cztery główne filary umowy to: Rodzina, Praca, Bezpieczeństwo i Dialog”.

Poseł Kazimierz Moskal: „Andrzej Duda jest silną osobowością, doświadczonym politykiem merytorycznie przygotowanym by godnie pełnić urząd Prezydenta RP. Rozumie ludzi, słucha, chce rozmawiać i służyć. Jego program to program zmiany i naprawy. Daje realną szansę na uczciwe i zgodne działanie”.

wybierzpis.org.pl

pis org pl

Zapraszamy na stronę krajową Prawa i Sprawiedliwości

„Zasługują na Prawdę"

Oni czekają na prawdę - jesteśmy Im to winni

Biuro Senatorskie w Dębicy

Debica Zeromskiego2
Biuro Senatorskie
Zdzisław Pupa Senator RP
ul. Żuławskiego 2 lok. 2.1
39-200 Dębica, 
tel.: 14 687 61 75, kom.: 606 492 809

Biura Senatorskie w Radomyślu Wielkim i Sędziszowie Młp.

Biuro Senatorskie w Radomyślu Wielkim
Ul. Rynek 25, 39-310 Radomyśl Wielki
 
Biuro Senatorskie w Sędziszowie Małopolskim
ul. Rynek 6, 39-120 Sędziszów Młp.

Strona główna   |   Aktualności   |   Kontakt  |  Polityka Prywatności
linia 450
Copyright © 2015 | Prawo i Sprawiedliwość
Zdzisław Pupa - Kandydat na Senatora RP, www.zdzislawpupa.pl ,  mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.