Ułatwienia dostępu

SZPITAL W KOLBUSZOWEJ Z UNIJNYM WSPARCIEM

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Kolbuszowej otrzymał prawie 10 milionów dofinansowania w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020. Budowa nowego bloku operacyjnego w Kolbuszowej – to jedna z wielu inwestycji, które kolbuszowski szpital może przeprowadzić dzięki otrzymanej dotacji z RPO. 

31 października umowę na przyznane dofinansowanie podpisano uroczyście w Starostwie Powiatowym w Kolbuszowej. Podpisy złożyli: Marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl, Wicemarszałek Bogdan Romaniuk oraz Dyrektor Szpitala Zbigniew Strzelczyk w obecności Posła Zbigniewa Chmielowca, Senatora Zdzisława Pupy, Radnej Województwa Ewy Draus oraz Starosty Kolbuszowskiego Józefa Kardysia. W uroczystym podpisaniu uczestniczyli również m.in. Zarząd Powiatu Kolbuszowskiego wraz z przewodniczącymi stałych komisji Rady Powiatu Kolbuszowskiego i pracownicy szpitala.


wybierzpis.org.pl

pis org pl

Zapraszamy na stronę krajową Prawa i Sprawiedliwości

„Zasługują na Prawdę"

Oni czekają na prawdę - jesteśmy Im to winni

Biuro Senatorskie w Dębicy

Debica Zeromskiego2
Biuro Senatorskie
Zdzisław Pupa Senator RP
ul. Żuławskiego 2 lok. 2.1
39-200 Dębica, 
tel.: 14 687 61 75, kom.: 606 492 809

Biura Senatorskie w Radomyślu Wielkim i Sędziszowie Młp.

Biuro Senatorskie w Radomyślu Wielkim
Ul. Rynek 25, 39-310 Radomyśl Wielki
 
Biuro Senatorskie w Sędziszowie Małopolskim
ul. Rynek 6, 39-120 Sędziszów Młp.

Strona główna   |   Aktualności   |   Kontakt  |  Polityka Prywatności
linia 450
Copyright © 2015 | Prawo i Sprawiedliwość
Zdzisław Pupa - Kandydat na Senatora RP, www.zdzislawpupa.pl ,  mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.