PODKARPACKI BIZNES NIE MA OGRANICZEŃ

Podczas drugiego dnia odbywającego się w Jasionce Kongresu Business Without Limits miała miejsce uroczysta Gala, w której uhonorowano i nagrodzono podkarpackie firmy statuetkami Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej.

Nagradzane przedsiębiorstwa nie tylko są liderami w swojej branży, ale też służą przykładem innym, jak należy rozwijać i prowadzić biznes. Wyróżnienie podkarpackich firm przekłada się także na promowanie rozwoju gospodarczego województwa i współtworzenie jego współczesnego ekonomicznego oblicza.

Gala stała się także okazją do wyróżnienia najlepszych produktów spożywczych wytwarzanych na Podkarpaciu certyfikatami „Smaczne bo Podkarpackie”.

Celem Programu jest wyłonienie i wypromowanie produktów spożywczych wytworzonych przez przedsiębiorstwa mające swe zakłady na Podkarpaciu. Program ma promować i pomagać w wyborze konsumentom tych produktów, które ze względu na swoją wysoką jakość, unikalne walory smakowe i zapachowe, reprezentują nieprzeciętny poziom, godny do naśladowania oraz spełniają wymagania jakości handlowej. Program jest adresowany do wszystkich producentów żywności działających na terenie województwa podkarpackiego.

Źródło: http://www.podkarpackie.pl